«Припиніть істерику і цькування»: Тимошенко заступилася за Конституційний суд

Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко закликала депутатів «припинити істерику» і утриматися від цькування Конституційного суду за його рішення про скасування низки антикорупційних норм законодавства, повідомляє “Дзеркало тижня”.

Як написала Тимошенко на своїй сторінці в Facebook, вона закликає Верховну Раду розглянути законопроєкт, який, за її словами, дозволить розблокувати роботу антикорупційних органів і не суперечить Конституції.
“З приводу декларацій і масового “все пропало”. Закликаю колег припинити істерику і цькування КСУ і зосередитися на вирішенні проблеми… Ми пропонуємо всім лідерам фракцій невідкладно розглянути законопроєкт, підготовлений нашою командою, який розблокує роботу антикорупційних органів і при цьому не буде суперечити Конституції, як той, що приймався поспіхом і зараз визнаний неконституційним”, – написала вона.
Також Тимошенко запропонувала всім лідерам фракцій терміново зібратися на консультації, щоб уже у вівторок в режимі ad hoc проголосувати цей законопроєкт у Верховній Раді і «виправити помилку, яку самі ж депутати і допустили, коли приймали деякі положення закону, що суперечать Конституції України».
Крім цього лідер ВО “Батьківщина” закликала всіх відповідальних політиків і держслужбовців добровільно оприлюднити свої декларації.
Після цього колишній депутат Сергій Лещенко у своєму Telegram-каналі зазначив, що Тимошенко зацікавлена в збереженні нинішнього складу Конституційного суду. «… їй важливо зберегти нинішній склад КС, в який входить обраний за її квотою суддя Сергій Сас. Який, до речі, голосував разом з усією “групою Януковича” в КС – на чолі з нинішнім головою ТУпицьким», – написав Лещенко.

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *