“Постковідний синдром – це не жарти”: історія тернополянки, що перехворіла на коронавірус (ВІДЕО)

Тернополянка Ольга Кізюк – одна з тих, хто переховорів на COVID-19. Хоч зараз дівчина почуває себе добре, проте зізнається, що після хвороби відновлюється і досі.

 

Зокрема Ольгу турбує тахікардія та підвищена температура тіла – 37 або й 37,4. Зауважує, медики кажуть, що такий стан можливий після хвороби ще протягом місяця.

Ольга Кізюк розповідає, про те, що захворіла на коронавірус дізналась не візразу. Спершу відчула слабкість, у неї піднялась температура, а згодом почало боліти все тіло і з’явилось безсоння. Про COVID-19 не підозрювала, адже вважала, що хворими контакту не було.

Порадившись із своєю сімейною лікаркою Ольга вирішила піти на самоізоляцію. Каже, зробити тест у державній лікарні не змогла, тому довелось йти у приватну клініку. Здала тест, який і підтвердив коронавірус.

Далі – два тижні лікування вдома. Під дистанційним наглядом сімейної лікарки Ольга вдома пила вітаміни та багато рідини. На ізоляції разом з нею був і чоловік, проте він не захворів. Сьогодні, вже і після хвороби, дівчина продовжує приймати таблетки, зокрема вітаміни С і D3.

Схожих історій є безліч. Тому медики констатують – окрім зусиль на дослідження природи вірусу і методів боротьби з ним, не меншу увагу варто буде направити і на більш детальне вивчення його наслідків для здоров’я людей. А це – нові виклики для соціального захисту та медичної інфраструктури, до яких слід бути готовими.

Детальніше дивіться у відео “Т1”.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Портал “Галас”. Всі права захищено. У разі перепублікації авторського матеріалу сайту “Галас”, гіперпосилання на сайт galas.te.ua обов’язкове. Редакція не несе відповідальності за переопубліковані матеріали з посиланням на інші джерела та думки авторів.