На прилавки тернопільських магазинів міг потрапити небезпечний сир

Мешканців Тернопілля закликають уважно придивлятися до упаковки, купуючи козячий сир. Фахівці системи RASFF повідомили, що серед різноманіття цієї продукції може бути й небезпечна.

 Йдеться про козячий сир, що його завезли з Нідерландів. Про це інформують в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

«Доводимо до відома про отримання інформаційного повідомлення системи RASFF  від 09 листопада 2020 року № 2020.4474-fup 38 стосовно виявлення Listeria monocytogenes (presence/25g) у сирі козячому, що експортувався з Нідерландів (виробник: Bettinehoeve BV, Etten Leur) до країн-членів ЄС, зокрема до Словацької Республіки (трейдер/брокер: Oxi Import-Export s.r.o., Bratislava), та до України (отримувач: ТОВ «Дейрі Смарт Трейдінг», вул. Підвисоцького 6 В, м. Київ, 01103)», — йдеться на сайті ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

В разі виявлення даного товару в обігу мешканів краю закликають повідомляти Держспоживслужбу за адресою: м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 20 та за телефоном: (0352) 52-10-10).

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *