Жителі Тернопільщини організували схему «списання» запчастин до вертольотів майже на 5 мільйонів (ФОТО)

СБУ викрила незаконний механізм поставки підроблених авіазапчастин та обладнання до вертолітної техніки, що використовується під час проведення агрохімічних робіт у нашій країні.

Оперативники спецслужби встановили, що організували оборудку посадовці одного із державних авіаційних підприємств на Тернопільщині. Чиновники діяли у змові з менеджментом підконтрольної комерційної структури, – повідомляють в СБУ. Зловмисники незаконно списували, демонтували та вивозили з території держпідприємства авіаційні вузли та агрегати, що були встановлені на гелікоптерах Мі-2.

Щоб «прикрити» оборудки, посадовці фальсифікували технічну документацію на незаконно відчужене авіаційне обладнання. Враховуючи, що деякі елементи обладнання знаходились у незадовільному технічному стані, зловмисники вносили фіктивні дані щодо проведених ремонтних робіт і ресурсного відновлення.

Співробітники СБ України встановили, що викрадені авіазапчастини мали поставляти для потреб вітчизняних авіакомпаній-експлуатантів, які використовують вертолітну техніку при проведенні агрохімічних робіт по всій Україні.

Автор: РедакторКоментар до: “Жителі Тернопільщини організували схему «списання» запчастин до вертольотів майже на 5 мільйонів (ФОТО)

  1. правда
    30.11.2020 з 08:17

    Перш ніж писати пасквілі то спочатку подумайте, при чому тут жителі Тернопільщини. Тут потенційні злодії і які мають імя, прізвище і доступ до техніки. Потрібно не писати а потім стригти бабло і відпускати. Для прикладу сидить працівник СБУ який на сході брав взятки у великих розмірах чи працює дальше. Беріть приклад із себе а не пишіть жителі Тернопільщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *