Підписники музиканата не оцінили спільне фото Павліка з дуетом, розкритикувавши його вщент.

“Пишатися коліжанством з тими панянками не варто… Війна не закінчена, хлопці гинуть,а ті ваші коліжанки нічого про це не знають, бо не хочуть, бо ніби аполітичні”, – прокоментував фото Оксана.
“Ну нє. Ну для чого? Ну зашкварені дівки, для яких Крим кримчан і матір працює в адміністрації Аксьонова. Ну для чого робити таке “г” у поважного артиста на сторінці”, – пише Ігор.

Зазначимо, що сам Віктор Павлік не став мовчати, а вступив у полеміку з незадоволеними користувачами, відзначвши, що дівчата “не зашкварені”, а “абсолютно нормальні, класні і позитивні”.

“Зовсім вони не зашкварені, а абсолютно нормальні класні позитивні люди, з правильною своєю позицією. Це у вас ілюзія. І не зважаючи навіть, що в вони з Криму, вони дуже навіть україночки і душею і серцем вони тут! Так не можна до людей ставитись. Не по християнськи, як мінімум”, – заступився за дівчат Віктор.

Примітно, що свій коментар під постом залишили і дівчата із дуету.

“А цікаво, чим і як ми, як ви кажете, “зганьбили” свою країну? Тим, що намагаємось якісно і чесно робити свою справу в своїй країні, незважаючи на всі складнощі (артисти зрозуміють), пишемо пісні українською мовою, тим самим, вносимо свій вклад в розвиток саме української музики, сплачуємо податки, беремо участь у багатьох благодійних концертах і проєктах, і насправді любимо і поважаємо свою країну і людей. Нікому і нічого поганого за своє життя ми не зробили, бачить Бог. Жоден закон ми не порушили. Ми живемо по совісті. Про які корисливі цілі ви кажете? Ви нас зовсім не знаєте, а щось стверджуєте. Судите. Не треба себе вважати більше українцем, ніж ми. Україна дуже різна. Але це не означає, що той, хто гучніше всіх викрикує “Слава Україні” є найбільшим патріотом. Для нас патріотизм в іншому, в справах. Всього найкращого”, – заявили близнючки

Зауважимо, що Анна та Марія Опнасюк в інтерв’ю кримськотатарському телеканалу розповіли, що “Україна втратила Крим” і що “війни в Україні нема”. Окрім того, артистки не відповіли, чий півострів, і відмовилися визнавати, що Російська Федерація окупувала українську територію.

А минулого року їхня матір і колишня віце прем’єрка “уряду” анексованого Криму Лариса Опанасюк стала “омбудсменкою” півострова.