Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Партія “ЗА МАЙБУТНЄ” представила своїх кандидатів у депутати до місцевих рад на Гусятинщині

Сьогодні, 13 жовтня, політична сила “ЗА МАЙБУТНЄ” в Гусятині, Гримайлові, Хоросткові і Копичинцях представила своїх кандидатів у депутати до районної і обласної рад, а також на посади голів ОТГ.

 

Мужевич Володимир — кандидат у депутати до Тернопільської обласної ради
Чорний Михайло – кандидат в депутати до Чортківської районної ради

Наталія Оглодана– кандидатка в депутати до Чортківської районної ради і кандидатка в депутати до Тернопільської обласної ради

Примак Ольга – кандидатка в депутати до Чортківської районної ради
Здоровцова Галина — кандидатка у депутати до Чортківської районної ради
Шубалов Ярослав — кандидат депутати до Чортківської районної ради
Хорощак Наталя – очолює список кандидатів у депутати в Копичинецьку ОТГ
Ангелюк Василь – кандидат на посаду голови Васильковецької ОТГ

Володимир Трішкін – кандидат в депутати до Чортківської районної ради

Панюра Михайло – кандидат в депутати до Чортківської районної ради
Москалюк Микола – кандидат на посаду голови Гусятинської ОТГ
Будзінський Володимир – кандидат у депутати до Тернопільської обласної ради
Оплета Богдан – кандидат у депутати до Чортківської районної ради
Фрицька Олеся – кандидатка у депутати до Чортківської районної ради

Володимир Мужевич: «Наша команда іде на вибори, щоб змінити життя громади на краще. Дотепер ми з однодумцями організовували багато заходів, спрямованих на захист української землі. Їздили з цим питанням до Верховної Ради, брали участь в парламентських слуханнях, організовували збір підписів проти продажу землі. Це була тривала боротьба, позиція зберегти найцінніше, що має український народ. Кожен із нас вболіває за ці питання. Перед нами постали нові виклики, адже наступного року почнуть запроваджувати ринок землі. Багато хто з наших краян працює на землі, живе з неї, знає ціну праці. Суспільство нині має запит на господарське вирішення питань надрокористування, землекористування, місцевого самоврядування, транспорту, освіти, медицини. Представники нашої команди — фахівці у своїй справі, здатні виконувати завдання на користь мешканців громади».

Привітав команду “ЗА МАЙБУТНЄ” голова обласного осередку політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Володимир Болєщук: «Приємно продовжити місію представлення нашої команди, презентувати гідних і достойних людей, які повірили лідеру Івану Чайківському і ідуть до місцевих органів влади. На кожній зустрічі з краянами розповідаю. Як формувалася наша команда. Ми консолідувалися у березні. Почалася пандемія, панував страх, державні органи не знали, що робити, медики телефонували і просили про допомогу. За підтримки Івана Чайківського тоді було утворено Гуманітарний штаб Тернопільської області для боротьби з COVID-19. Ми знайшли матеріал, домовилися зі шлеями і пошили 10,5 тисяч комбінезонів для наших медиків. Коли я тоді поцікавився, скільки держава дала комбінезонів, то виявилося лише 8. І це в той час. Коли в Україні виділили 64 млрд. гривень на боротьбу з коронавірусом. Люди доброї волі власними силами підтримали медицину, бо розуміють, що, коли буде захищений медик, захищені ми. Власне тоді почала формуватися наша команда однодумців. «ЗА МАЙБУТНЄ» — це політична сила з принципово новим підходом. Майже 80 % людей у списках до ОТГ — це нові люди, які ніколи не були в політиці. Серед нас багато підприємців, медиків, освітян, аграріїв та фахівців інших напрямків. Це люди, які повірили Івану Чайківському, повірили, що можна разом досягти змін. Ми не обіцяємо, ми вже працюємо, допомагаємо, захищаємо. Наша команда — це не популісти, не політикани, це команда господарів. Настав час господарів!»

Рейтинг українських міст за вартістю життя

На Тернопільщині жінка сексуально задовільняла чоловіків у парку, в замку та біля річки