Вистояли і перемогли: збірна України у важкому матчі обійшла Іспанію (ВІДЕО)

Збірна України здобула другу перемогу в Лізі націй, обігравши на своєму полі іспанців з рахунком 1:0.

У вівторок, 13 жовтня, наша команда у Києві на НСК “Олімпійський” приймала збірну Іспанії.

Гості відразу заволоділи ініціативою, і впродовж усього першого тайму намагалися знайти шляхи до воріт Бущана. Втім, підопічні Андрія Шевченка надійно грали у відборі, не даючи супернику створювати небезпечні моменти, яких власне й було небагато.

А в другому таймі гра змінилася. Україна вже не тільки відсиджувалася в обороні, а й здійснювала різкі атаки. І одна з них таки увінчалася успіхом.

На 76-й хвилині Ярмоленко з центру поля видав пас на хід Циганкову, який щойно вийшов на заміну, і півзахисник “синьо-жовтих” потужно пробив повз воротаря Де Хеа – 1:0!

Іспанія намагалася виправити ситуацію, але змінити рахунок на табло гостям так і не вдалося.

1:0 – Україна перемагає!

Наразі після чотирьох зіграних турів у групі А4 лідирує збірна Іспанії – 7 очок. В активі Німеччини та України по 6 очок. І замикає турнірну таблицю Швейцарія – 2 очки.

14 жовтня 2020 – яке сьогодні свято, прикмети та іменинники, що сьогодні не можна робити

Коронавірус на Тернопільщині: за добу 227 хворих та три летальних випадки