У Микулинцях представили місцеву команду Івана Чайківського «ЗА МАЙБУТНЄ»

У Микулинцях представили місцеву команду Івана Чайківського «ЗА МАЙБУТНЄ» — 26 кандидатів у депутати до Микулинецької ОТГ, лідера списку Ігоря Околовича та кандидатку на голову громади Олену Ясінську.

Представив команду експерт із питань місцевого самоврядування, кандидат до Тернопільської обласної ради від політичної сили «ЗА МАЙБУТНЄ» Олег Боберський.
«Маю приємну місію представити микулинецьку команду Івана Чайківського «ЗА МАЙБУТНЄ». Приємно нині відвідати древні і славні Микулинці. Хочеться, щоб селище ставало все кращим, щоб тут були можливості для розвитку, щоб люди отримували якісніші послуги від органів місцевого самоврядування. Реформа децентралізації, яка відбувається в нашій державі, покликана наблизити владу до кожного населеного пункту, до кожної людини. Кожен, хто живе у Микулинецькій громаді, хоче змін на краще, але зміни просто так не відбуваються. Зміни не настануть від того, що ми оберемо когось, хто гарно говорить. Світовий досвід показує, що зміни стаються тоді, коли до влади приходять лідери, які можуть змінити стан справ, допомогти країні, області та громаді вийти з кризи. Команда «ЗА МАЙБУТНЄ» об’єдналася на Тернопільщині довкола успішного лідера — Івана Чайківського. Свого часу він створив аграрне підприємство у селі, що поруч із Микулинецькою громадою. Нині це господарство є одним із потужних в країні. Іван Чайківський довів, що можна щось змінити навіть у маленькому селі. Для Тернопільщини «ЗА МАЙБУТНЄ» — це нова політична команда, до якої увійшли здебільшого люди, які раніше не були в політиці, але досягли успіху в своїх професіях, показали приклад успішного господарювання. Наша команда готова до змін в області, в своїх населених пунктах — вже і сьогодні!» – наголосив Олег Боберський.

Кандидатка на голову Микулинецької ОТГ Олена Ясінська: «Проживаючи від народження у нашій громаді, маю мрію і мету: моя мрія — зробити так, щоб проживання тут було комфортним, зручним і щасливим, а мета — здійснити цю мрію в найближчому майбутньому! У нас є всі підстави для цього. Передусім потрібно досягти економічного розквіту, щоб наші краяни не їхали за кордон, а мали високооплачувану роботу в громаді. Треба робити акцент на розвиток сільського господарства, кооперації, туристичної галузі. Ми живемо в місцевості, де є прекрасні умови для лікувального туризму. Усе це потрібно об’єднати і дати поштовх, щоб кожна людина змогла реалізувати себе на рідній землі. Іду на вибори, щоб покращити життя у нашій громаді. Іду впевнено, бо зі мною сильна й потужна команда однодумців, готова працювати для людей. Запрошую до співпраці усіх мешканців громади!»

Побажав перемоги микулинецькій команді представник політсили, кандидат до Тернопільської обласної ради Ігор Качмарський:
«Вірю, що з такими достойними людьми ви обов’язково переможете. У соцмережах іноді доводиться читати критику щодо нашої політичної сили. Щоб зрозуміти, які настрої в людей загалом, а не тільки в соцмережах, ми провели 15 соціологічних досліджень по області. Результати приємно вразили! 97 % опитаних сприймають політичну партію «ЗА МАЙБУТНЄ» позитивно, лише 3 % — негативно. Дослідження в одній із сусідніх до вас громад показало, що наша політсила — на першому місці! Це має нас надихати, що ми зробили правильний вибір. На нинішніх виборах головне — місцева команда, сильний лідер. У нас є такий лідер — Іван Чайківський. Жодна політична сила в області не має лідера з таким високим рівнем довіри».

Автор: Бойко РоманЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *