“Люди плачуть. Була прекрасна людина і чудовий педагог”: на Тернопільщині померла викладачка школи-ліцею (ФОТО)

Адміністрація та педагогічний колектив Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею глибоко сумує і висловлює щирі співчуття всій родині з приводу смерті Ганулі Оксани Михайлівни, вчительки біології школи-ліцею.

Сумну звістку повідомили на сторінці навчального закладу в мережі.

“Адміністрація та педагогічний колектив глибоко сумує і висловлює щирі співчуття всій родині з приводу смерті Ганулі Оксани Михайлівни, вчителя біології школи-ліцею.

Коли людина йде в небеса, Бог, щоб вона не сумувала, дарує їй віконце, в яке видно її рідних і друзів. На віконечку стоїть в горщику квітка і до гілочки прив’язаний дзвіночок. Коли хтось згадує людину – дзвонить дзвіночок, коли говорить про неї хороші слова – світить сонце, а коли за нею плачуть – йде дощ і квіточка зростає, радуючи небожителя.

У перші дні часто дзвенить дзвіночок, чутно добрі слова, люди плачуть, шкодуючи про її відхід у вічність. Але з часом дзвіночок все рідше дзвонить, сонце не заглядає у вікно, мало дощів і квіточка пропадає… Тому у кожного має бути любляче серце, яке згадає, скаже ніжні слова, попросить зі сльозами Бога, щоб душа не петляла у темряві.

Нехай душа Оксани Михайлівни, яка пішла в захмарну далечінь буде спокійною. Нехай дзвенить дзвіночок. Нехай цвіте квітка.

Царство небесне Ганулі Оксані Михайлівній, яка залишила нас, і світла пам’ять! Поки ми її пам’ятаємо, вона серед нас!”, – йдеться у повідомленні.

“Вічна пам’ять милій, щирій, світлій, безвідмовній, добрій ЛЮДИНІ! Сумно, дуже сумно і гірко. Хай земля Вам буде пухом, а Господь прийме Вашу душеньку у Царство небесне….Неможливо повірити, що Ви вже у інших світах((( Просто вийшла з роботи у переддень свята вчителя і більше ніколи ….не повернеться…недоказано, недописано, без відповіді залишається переписка у вайбері….”, – пише у коментарях Оксана Федорчук.

“Вічна пам’ять. Страшенно жаль. Прекрасна людина, чудовий педагог. Вічна пам’ять…”, – написала Надія Корнач.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *