Не будьте байдужі до чужої біди: допомоги потребує молода мама (ФОТО)

Допомоги потребує Марія Кицкай – молода мама та дружина, яка протягом декількох місяців бореться із онкологічним захворюванням.

Кицкай Марія – жителька с. Соколів, Теребовлянського району, любляча дружина і матуся чотирирічної донечки, яка вже протягом декількох місяців веде боротьбу з онкозахворюванням, пише Погляд.

Їй провели три курси хіміотерапії, зробили операцію і здавалося б, що хвороба повинна відступити, але… Результати дослідження видалених органів, що проводила лабораторія CSD, поставили Марію у скрутне становище. Тип раку не можуть ідентифікувати, тож потрібно проводити складніші дослідження закордоном, оскільки це може бути рідкісний маловідомий випадок.

Ці дослідження є дороговартісними (приблизно від 100 грн. за один аналіз, а їх може бути декілька). Тож молода сім’я, яка і так вже виснажена морально і матеріально, просить усіх небайдужих людей допомогти врятувати їхню матусю та дружину.

Карта приват банку
5457 0822 2261 9004 Кицкай Олександр Остапович, чоловік
Контактний номер телефону 0680548165 – чоловік Олександр.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Портал “Галас”. Всі права захищено. У разі перепублікації авторського матеріалу сайту “Галас”, гіперпосилання на сайт galas.te.ua обов’язкове. Редакція не несе відповідальності за переопубліковані матеріали з посиланням на інші джерела та думки авторів.