На Тернопільщині помер лікар, фото якого було на бігбордах по всій країні

Серце 51-річного терапевта Івана Венжиновича з Тернопільщини перестало битися 30 вересня. Чоловік працював у Почаївській райлікарні.

 

Про це повідомляють на сторінці райлікарні у соцмережі Фейсбук. У чоловіка ймовірно був СOVID-19, наразі у лікарні чекають результатів ПЛР-тесту.

“Незбагненна втрата! Ми всі сумуємо. На 51-му році життя перестало битися серце Лікаря Венжиновича Івана Федоровича. Адміністрація та колектив висловлює щирі співчуття рідним та близьким. Ми поділяємо Ваш біль та горе. Нехай добрий світлий спомин назавжди залишиться у серцях усіх, хто знав, кого Він лікував, любив та шанував. Нехай милосердний Господь успокоїть його душу у Своїх Небесних Оселях, там, де спочивають праведні. Вічна та світла пам’ять”, – йдеться у повідомленні Почаївської райлікарні.

Іван Венжинович потрапив до райлікарні увечері 28 вересня з пневмонією та з підозрою на СOVID-19, повідомив виданню Терміново головний лікар Почаївської райлікарні Богдан Кучер. Та на жаль, життя медика врятувати не вдалося…

Чи був у лікаря СOVID, поки не підтверджено.

“Наразі очікуємо результатів ПЛР-тесту”, – розповів головний лікар. Іван Венжинович лікував хворих із СOVID-19.

Фото медика з написом “Дякуємо за життя” було розміщене на бігбордах по всій країні, розповів Богдан Кучер.

– До нас приїжджали робити репортаж із закордонного видання. Вони і зробили це фото, – пригадує головний лікар райлікарні. – Дуже сумно, що Івана Федоровича вже нема з нами…

Нагадаємо,  на початку пандемії у травні цього року американське новинне агентство Associated Press  опублікувало репортаж з український лікарень, в тому числі з Тернополя і Почаєва.

У матеріалі йшлося про важкі умови роботи та відсутність засобів захисту у медиків, які лікують хворих із СOVID-19. У кадр журналістів потрапив і лікар Іван Венжинович.

“Сімейні лікарі утримуються від вирішення проблем. Вони не відвідують пацієнтів, дають консультації по телефону. Всі бояться заразитися вірусом. Працівники лікарні звільняються, а ті хто лишився, працюють на грані, – розповідав журналістам Венжинович.

Редакція “Галасу” висловлює щирі співчуття рідним, колегам і друзям.

Фото: Євген Малолєтка/Associated Press

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Портал “Галас”. Всі права захищено. У разі перепублікації авторського матеріалу сайту “Галас”, гіперпосилання на сайт galas.te.ua обов’язкове. Редакція не несе відповідальності за переопубліковані матеріали з посиланням на інші джерела та думки авторів.