Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

На Тернопільщині взялися перевіряти субсидіантів

Перевірки субсидіантів проведуть на старті опалювального сезону.Про це попередили у Міністерстві соціальної політики України. Таким чином соціальні інспектори планують виявити нелегальних користувачів субсидій.

Минулого року українці неправомірно використали субсидії на 32 мільйони гривень. Ці кошти нелегальні субсидіанти повернули до бюджету. Як повідомили у департаменті соціального захисту населення області, жителі Тернопільщини неправомірно використали два мільйони гривень.

“Перевірки виявлять, хто використовує субсидію неправомірно. Таким особам доведеться повернути використані кошти. Звісно, вони матимуть можливість відстоювати себе у суді. Минулого року під час перевірок у нас були виявлені люди, які користувалися субсидіями неправомірно. Вони повернули назад до бюджету близько двох мільйонів гривень. Щоб з вами не трапилася така ситуація, завжди вказуйте правдиві дані у деклараціях”.

Додамо, умови призначення субсидій залишаються незмінними. Охочим отримати їх, необхідно звернутися до управління соціального захисту населення, заповнити декларацію та написати відповідну заяву.

Коронавірус на Тернопільщині: за добу 245 хворих та чотири летальних випадки

На польсько-українському кордоні бум виявлених фальшивих документів