«На Козівщині цілеспрямована сильна команда “ЗА МАЙБУТНЄ”, – Володимир Болєщук

У Козовій представили місцеву команду «ЗА МАЙБУТНЄ», яка іде на вибори.

Володимир Гач і Тетяна Безкоровайна – кандидати у депутати до Тернопільської обласної ради Сергій Добалюк – кандидат на посаду голови Козівської ОТГ
26 кандидатів балотуються у депутати до Козівської ОТГ

Володимир Гач, кандидат у депутати до Тернопільської обласної ради: «Для мене символічно, що сьогодні такий великий захід і таке поважне товариство приїхало на Козівщину, бо це мій рідний край. У Козовій народилася моя мати, в Плотичі — мій батько. Горджуся, що я — козівчанин. Зараз ми знаходимося у серці Козови, біля установ, які керують нашим районом. Чиновники пишуть великі програми, а ми з Сергієм Добалюком їздимо по селах і спілкуємося з людьми. Бачимо, що в селах нема елементарних умов для життя. Де наша місцева влада була упродовж останніх десяти років? Справді, у них є за плечима досвід, але це досвід свавілля влади, яке я особисто відчув на собі, відчув, як бізнесу не дають працювати, досвід нераціонального використання коштів. Звертаюся до посадовців і чиновників: не вмієте керувати, дайте можливість молодим проявити себе! А вам робота знайдеться. Зараз нас обливають брудом, бо нас бояться. Проте ми сильні і переможемо. Бажаю всім успіху!»

«На Козівщині цілеспрямована сильна команда. Команди формуються довкола лідера, людей, які надихають, ведуть вперед, особистим прикладом показують, що можна зробити в Україні, в своєму місті чи селі, на своїй вулиці, в своєму домі, на своєму підприємстві. Гордимося, що маємо такого лідера — Івана Чайківського!» – виступив керівник обласної організації партії “ЗА МАЙБУТНЄ” Володимир Болєщук.

Народний депутат Іван Чайківський зазначив, що команда “ЗА МАЙБУТНЄ” відкрита до громадськості, представлення кандидатів відбувається на центральних площах міст нашої області.

“Списки наших кандидатів у депутати абсолютно відкриті. В кожній людині, яку представляємо, я впевнений. Кожен із них — це потужний керівник, вмілий господар чи господиня у своєму напрямку роботи. Це люди, які не бояться відповідальності, готові вести за собою людей, – наголочив Іван Чайківський. – Упродовж 29 років кожна громада, кожен чиновник були споживачами. Ресурси здобували люди справи, які нині ідуть з нами в команді. 90% ресурсів чиновницька система проїдала. Ці ресурси не працювали на благо людей. Маємо це змінити! Запропонувати нову політику – економічного націоналізму. Політику, яка буде розвивати громади. Маємо вчитися заробляти ресурс, а тоді його освоювати. Не чекати, що хтось нам щось дасть. Ми з вами зовсім інші, ми ті, що створюють. Пишаюся кожною людиною з нашої команди! Ми представили кандидатів до обласної ради. Це люди, з якими я пройшов довгий шлях, впевнений у їхній порядності, чесності, справедливості. Кандидати до районної ради — це люди, які є добрими господарями. 26 кандидатів до ОТГ — чудові керівники, лідери громадської думки, які готові брати на себе відповідальність за стан справ у громаді».

Автор: Бойко РоманЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *