Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Леонід Бицюра презентував Програму дій

У Тернопільському драмтеатрі ім. Т. Шевченка 15 жовтня відбулася презентація Програми дій «Стратегія горизонт-2025» кандидата на посаду міського голови Леоніда Бицюра.

У своїй Програмі Леонід Олексійович виокремив 12 розділів зорієнтованих на суспільно- політичні та соціально-правові зміни у житті Тернополя:
1. Цінності Урядування;
2. Якісне адміністрування і аудит;
3. Якісна медицина;
4. Містобудування, комунальне господарство та житловий фонд;
5. Економіка та інвестиції;
6. Освіта та виховання;
7. Екологія;
8. Опіка та соціальний захист;
9. Безпека;
10. Транспорт;
11. Культура та креативна індустрія;
12. Сім’я та діти.
«Кожен з розділів є важливим для тернопільської громади. Першим з них є повне перезавантаження влади Тернополя: нові правила роботи міського голови, виконавчого комітету, депутатського корпусу. Новий формат взаємодії з державними органами, з районною та обласною владами та сусідніми ОТГ.
Ми беремо на себе відповідальність стартового майданчика для економічних проєктів по всій області», – зазначає Леонід Бицюра.
Також кандидат закцентував увагу на проблемі слабкої економіки міста: «По інвестиціях – ми аутсайдери по всій Україні. Ми відстаємо від Івано-Франківська в 15 раз. Інвестори є. Вони чекають прозорості роботи, взаємодії».
Важливим розділом в Програмі Леонід Олексійович вважає і збільшення кількості мешканців міста до 250-ти тисяч осіб та створення середовища для комфортного життя тернополян.
Наприкінці презентації до присутніх звернувся голова Тернопільської міської організації ВО «Батьківщина» Микола Сліпченко.
відео:

Тернопіль з понеділка буде “червоним”: нове зонування в Україні

“Померла від хвороби, яку ми не сприймаємо по справжньому”: у Тернополі коронавірус забрав життя вчительки (ФОТО)