Корупційні схеми й відсутність державної підтримки не дають розвиватися вітчизняному виробництву

Високі податки та відсутність доступного кредитування, а ще корупційні схеми – головні перешкоди для розвитку вітчизняного виробництва. Про це керівники броварських підприємств наголошували під час зустрічі з лідером політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігорем Палицею.

Голова правління ТОВ «Броварський алюмінієвий завод» Сергій Шапран звернув увагу й на нерівні умови для експорту продукції.
«Більше 40% нашої продукції іде на експорт, і для нас дуже важливо мати рівні умови з виробниками з країн Євросоюзу», − зазначив він.
Очільник Київської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ярослав Москаленко зазначив: на Київщині є ще й проблема з отриманням земельних ділянок.
«Коли інвестор − іноземний або український − хоче вкластися в підприємство, він мусить оформити земельну ділянку, підвести комунікації. Це мільйони доларів тільки на корупційні схеми. Наше сьогоднішнє завдання, коли ми прийдемо до влади, − дати можливість таким інвесторам отримати земельну ділянку від держави з комунікаціями, підведеними за рахунок обласного чи державного бюджету», − зауважив він.
Голова політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігор Палиця наголосив, що держава повинна підтримувати вітчизняного виробника, а не перешкоджати йому. Натомість в Україні політика спрямована на сприятливі умови для іноземців, а не для своїх.
«Люди хочуть працювати, вкладати гроші тут, в Україні, а їм це все заборонено – де корупційними схемами, де законними схемами. Приклад хлібокомбінату в Броварах: підприємство хотіло розвивати виробництво, але не може, бо мер продав землю і прямо за парканом комбінату виросла багатоповерхівка. Наша позиція – економічний прагматизм. Ми захищаємо економіку України, а не економіку тих, хто хоче нам продавати іспанські овочі і фрукти, китайський алюміній чи джавеліни, замість того, щоб ми виробляли їх в Укроборонпромі. Тому ми не пішли в політику. Ми пішли, щоб змінити принципи. Щоб у нас працювали заводи, щоб українці могли розвивати виробництво, вкладати інвестиції, щоб люди мали роботу», − заявив лідер політсили.

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *