Коли у Тернополі розпочнеться опалювальний сезон?

У Тернополі до початку опалювального сезону готові, – запевнив головний інженер «Тернопільміськтеплокомуненерго» Віталій Грубенюк. 

Опалювальний сезон у Тернополі розпочнеться, коли середня добова температура упродовж трьох діб буде нижчою за вісім градусів тепла. Після цього міський голова повинен видати розпорядження, згідно з яким котельні розпочнуть свою роботу. На декілька днів раніше опалювальний сезон розпочнеться для медичних закладів, шкіл та дитячих садочків, але згідно з розпорядженням. Протягом літнього періоду всі котельні були на ремонті та готувалися до опалювального сезону.

– Відбулася комплексна реконструкція котелень. Де були пошкодження, все полагоджено. Тому затримок у подачі тепла не повинно бути. Водночас є борги за опалювальний період. На початок опалювального сезону вони становили 105 млн. гривень, зараз –  65 млн. гривень. Але це не вплине на подачу тепла у квартири, – каже головний інженер КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» Віталій Грубенюк.

Якщо ж батареї у квартирах будуть холодними під час опалювального сезону, слід звертатися до підприємства, яке обслуговує будинок, або ж до голови ОСББ.

Щоб отримати інформацію про стан розрахунків та подати показники лічильників, тернополяни можуть звертатися до «Тернопільміськтеплокомуненерго» за телефонами: (0948) 40-15-78, (0948) 40-15-87, (0948) 40-15-79 та через «Особистий кабінет» на сайті підприємства https://teplo.te.ua, а також через обрані сайти, що приймають платежі, або відділення банків та «Укрпошти», де проводите оплату. З питань обслуговування лічильників телефонуйте:  (0352) 25-14-41, також можна звернутися  через електронну пошту zvern.kptmtke@ukr.net.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *