“Коронавірус “з’їв” його легені”: подробиці смерті відомого священника з Тернопільщини (ФОТО)

Внаслідок вкрай серйозного ураження легенів, викликаного коронавірусом, помер священник. Вірус фактично “зї’в” легені чоловіка, і після цілого місяця перебування у реанімації життя священнослужителя обірвалося…

Як інформує “RZ“, молодий священник Ігор Кожидло був настоятелем парафії Святих Апостолів Петра і Павла в Бережанах. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Львівської Архідієцезії РКЦ.

Отцю Ігорю на день смерті було тільки 44 роки. Він народився у Львові, священицькі свячення отримав у 2000 році. Служив у Бродах, Микулинцях. Після завершення Папського Латеранського Університету (канонічне право) працював у Суді Львівської архідієцезії. Від 2008 р. був адміністратором у Великих Мостах. Останнім часом служив як настоятель у парафії свв. Апостолів Петра і Павла у Бережанах.

Як повідомляє католицьке видання CREDO, священник хворів на коронавірус. Через хворобу було уражено майже всі легені. Останній місяць отець Ігор перебував у реанімації у Львівській лікарні швидкої допомоги під апаратом штучної вентиляції легень.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *