Ефективні методи лікування гінекологічних захворювань

Жінки соромляться розповідати про свої проблеми, часто затягують з візитом до гінеколога. Профілактичні огляди 1-2 рази на рік в Україні робить трохи більше половини жінок. На повторне обстеження після виявлених проблем є до 60%. В результаті проблеми в інтимній сфері, безпліддя і ранній клімакс.

Гінекологія третього тисячоліття

У клініці Оксфорд Медікал організована комплексна лікарська допомога у вирішенні жіночих проблем – від підліткової профілактики раку шийки матки шляхом вакцинації від ВПЛ до ведення вагітності та лазерного лікування. Усі подробиці тут https://oxford-med.com.ua/services/ginecology/.

Клініка Оксфорд Медікал ні в чому не поступається кращим європейським та американським побратимам:

  • новітнє високотехнологічне обладнання;
  • стерильні кабінети з необхідною апаратурою;
  • потужна база для проведення лабораторних, ультразвукових і комп’ютерних досліджень;
  • цифрові медичні лазери нового покоління;
  • строгий відбір компетентних лікарів та середнього медичного персоналу;
  • комфортні умови для амбулаторних пацієнтів, денний стаціонар і палати інтенсивної терапії.

Потужна діагностична база

Основна проблема діагностики жіночих захворювання – порівняно однорідна симптоматика, недоступна традиційним методам звичайних оглядів і аналізів. Ефективна діагностика гінекологічних проблем використовує кольпоскопію, ультразвукові методики, точні біохімічні дослідження:
вчасно виявлений штам ВПЛ буде оцінений на рівень ризику розвитку раку;
кольпоскопія дозволить швидко оцінити стан слизової;
цифрові УЗД з точністю до мікрона локалізують розташування новоутворення.

Комплексне лікування та супровід вагітності

Лікарі клініки застосовують сучасні методики, що дозволяють вирішити проблему швидко, ефективно, без ускладнень і ризику рецидиву. Лікарські препарати, ефективна контрацепція, нормалізація гормонального рівня, гіпоалергенність – всі ці фактори враховуються в розробці індивідуального курсу лікування.
Особлива увага приділяється відновленню і збереженню репродуктивної функції жінки, спокійного проходження всіх етапів вагітності, забезпечення нормального гормонального рівня на довгі роки.
У клініці успішно застосовують ефективні лазерні методики лікування ерозії, дисплазії, видалення новоутворень. Займає така процедура від 5 до 20 хвилин.

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *