Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Найефективніше вкладання коштів ковідного фонду – на доплати тернопільським поліцейським?

У квітні, коли стало зрозуміло, що для подолання коронавірусу та його наслідків знадобиться чимало грошей, Кабмін ініціював створення спеціального стабілізаційного фонду.

Щоб наповнити цей фонд грошима, довелося забрати гроші з фінансування освітніх, культурних та спортивних проєктів, програм регіонального розвитку, енергоефективності тощо. В результаті, був створений спеціальний фонд, що становив майже 65 мільярдів гривень, котрі і мали піти на подолання епідемії та її наслідків.
Згодом більше половини грошей з цього фонду, а саме 35 мільярдів спрямували на так зване “велике будівництво доріг”. Чимало публікацій свідчать, що гроші розійшлись по непрозорих “схемах”. Можна багато сперечатись про доцільність закатування ковідних грошей в асфальт. Скажімо, в уряді та «Слузі народу» неодноразово пояснювали, що, оскільки, через коронавірус збільшилося безробіття, то зведення доріг по новому запустить економіку та дасть нові робочі місця.
Та найефективнішим витрачанням ковідних коштів виявилось фінансування міністерства внутрішніх справ. Міністерство Арсена Авакова отримало 2,7 мільярдів для надання додаткової доплати правоохоронцям з так званого ковідного фонду. Тепер поліцейські відпрацьовують, доплати складаючи протоколи на вчителів та підприємців у містах, які уряд з міркувань політичної далекоглядності відніс до “червноної зони”. Боротьба уряду з ковідом триває.

На Тернопільщині через карантин багато людей втратили роботу

“Просто жив і цінував кожну мить”: друзі прощаються з тернополянином, який загинув, катаючись на моноколесі