Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Через карантин змінили розклад руху потягів через Тернопіль

Зважаючи на епідемічну ситуацію в окремих містах та районах Тернопільської області зазнали змін графіки курсування деяких приміських поїздів.

Починаючи зі 7 вересня цього року, поїзди № 6046/6232 Львів – Красне – Тернопіль та № 6041/6047 Тернопіль – Красне – Львів курсуватимуть із технічною зупинкою для висадки пасажирів на ст. Тернопіль, Біла, Вел. Глибочок, Курівці, Цебрі.

Поїзди № 6204, 07, 08, 01 сполученням Тернопіль – Підволочиськ – Тернопіль зупинятимуться лише для висадки пасажирів на ст. Тернопіль, Великі Гаї, Дичків, Бірки Великі, Дачі, Романівка, Ангелівка.

Поїзд №6244/6241 Тернопіль – Ланівці – Тернопіль робитиме зупинку для висадки пасажирів у Тернополі, з. п. 151 км, Шляхтичах, Лозовій, Курниках, Стегніківцях.

Починаючи з 6 вересня цього року тимчасово не курсуватимуть поїзди № 6277 Тернопіль – Заліщики та № 6253 Тернопіль – Підвисоке, а зі 7 вересня цього року – № 6270 Заліщики – Тернопіль та № 6252 Підвисоке – Тернопіль.

Детальніше з розкладом руху приміських поїздів на маршрутах прямування можна ознайомитися на вебсайті регіональної філії «Львівська залізниця»: railway.lviv.ua/schedule/suburban/

Залізничники просять пасажирів із розумінням поставитися до вимушеної ситуації та врахувати зміни під час планування подорожей у вказаних сполученнях. А також нагадують про необхідність обов’язкового використання під час поїздок засобів індивідуального захисту та правил безпеки на залізничному транспорті.

У понеділок в Тернополі деякі вулиці залишаться без світла

У Тернополі школа зупиняє навчання через інфікованих вчителів