Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі серед ночі маленька дитина сама спала на лавці (ВІДЕО)

“Тут хлопчик на лавці лежить, сам. Років п’яти. А дорослих поруч немає…”, — такий виклик отримали тернопільські патрульні 4 вересня, близько 1-ї години ночі.

Інспектори одразу ж вирушили на бульвар Т. Шевченка, де інформація, яку надав заявник — підтвердилася.

На лавочці, закутавшись у верхній одяг, спав маленький хлопчик, нікого з дорослих поряд, на жаль, не було. Розбудивши дитину, патрульні дізналися, що чекаючи маму, він заснув та замерз, та вона не прийшла. Скільки часу малюк там пробув — невідомо.

Патрульні 2-ї роти Юрій Гладчук та Мирослав Галунька доставили хлопчика у відділ поліції, а також викликали бригаду швидкої медичної допомоги, лікарі якої оглянули дитину. На щастя, хлопчик був здоровий, тому його не шпиталізовували. Оскільки встановити найближчих родичів, яким можна було б повідомити про те, що трапилося не вдалося, поліцейські відвезли малечу у центр соціально-психологічної реабілітації дітей, а про подію проінформували співробітників ювенальної превенції.

Патрульні дякують заявникові за те, що не пройшов повз та повідомив про випадок, що трапився. Пам’ятайте, що чужих дітей — не буває.

Укрзалізниця скасовує посадку пасажирів у Тернополі з 7 вересня

На Тернопільщині рейсовий автобус зіткнувся з легковим авто (ФОТО)