На Тернопільщині 7 жінок з коронавірусом успішно народили малюків (ВІДЕО)

На Тернопільщині жінки народжують дітей та хворіють коронавірусом.На Тернопільщині останніми днями фіксується все більше і більше випадків зараження коронавірусом. Хворіють всі і навіть вагітні жінки.

Медики готувалися до такого розвитку подій, тому в пологових будинках з’явилися палати для майбутніх мам, у яких виявили коронавірус і вони припали до речі.У Тернопільській області зафіксовано 7 успішних пологів жінками, у яких виявили цю інфекцію. Про ситуацію в ефірі телеканалу “Файне місто” розповіла директор перинатального центру в Тернополі “Мати і дитя ” Надія Зарицька.

За словами медика за весь період карантину, починаючи з березня в центрі перебували 35 жінок. У 7 жінок був діагностований коронавірус і навіть за цієї умови пологи пройшли успішно.

Також Надія Зарицька розповіла, що для пацієнток з коронавірусом обладнано 10 ліжок та окремих палат.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Портал “Галас”. Всі права захищено. У разі перепублікації авторського матеріалу сайту “Галас”, гіперпосилання на сайт galas.te.ua обов’язкове. Редакція не несе відповідальності за переопубліковані матеріали з посиланням на інші джерела та думки авторів.