Колишній генпрокурор України зізнався, що лікується від раку (ФОТО)

Колишній генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що хворіє на рак та переніс операцію, а попереду на нього чекає хіміотерапія.

Про це він 30 вересня написав на своїй сторінці у Facebоok.

“Сьогодні, в день Віри, Надії, Любові, закінчився хірургічний етап моєї онкохвороби. Дякую українським та німецьким лікарям. Позаду і 8 годинна операція, і дні болю. Попереду – хіміотерапія. Дорогі друзі, все буде добре. Бо я знаю, як вас багато і які ми разом сильні”, – написав він.

Юрій Луценко також заявив, що попри хворобу він залишається у політиці: “Шановні вороги, не розслабляйтеся. Я залишаюся в політиці і не відступлю від передової”.

Нагадаємо, Юрій Луценко під час президенства Порошенка був генпрокурором України і членом РНБО. У 2014 році був обраний народним депутатом Верховної Ради 8 скликання від “Блоку Петра Порошенка” №2 у списку як член партії. Був членом Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності та головою фракції БПП.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Портал “Галас”. Всі права захищено. У разі перепублікації авторського матеріалу сайту “Галас”, гіперпосилання на сайт galas.te.ua обов’язкове. Редакція не несе відповідальності за переопубліковані матеріали з посиланням на інші джерела та думки авторів.