Завдяки зусиллям активістів вперше за 30 років капітально ремонтують дорогу до Коропця (ВІДЕО)

До селища Коропець капітально ремонтують частину шляху. Спецтехніки на цій дорозі жителі не бачили три десятки років. Через бездоріжжя Коропець був відірваний від світу.

– Це був напрямок, дороги тут не було. Набиралася терпіння від Коропця до траси їхали 40 хвилин, якщо це можна назвати їздою, житель Коропця Михайло.
Відновлення дороги місцеві добивалися роками. Понад три тисячі підписів допоміг зібрати Олесь Винничук. Нині близько тридцяти жителів згуртувалися, аби розчистити узбіччя.
– Обрізаємо дерева, аби великогабаритний транспорт мав змогу легко їхати, – каже місцевий житель Роман.
Кожен прийшов зі своїм інвентарем. Разом працюють на всьому маршруті.
– Кожен небайдужий приходить і хоче щось допомогти. Ми плануємо, коли буде зроблена дорога сюди буде більше приїжджати людей, туристів, у нас є палац графа Бадені, Дністровський каньйон, де можна їхати і дивитися. Маємо надію, що в майбутньому дорога буде і село буде розвиватися, – каже представник команди політичної партії «За майбутнє» Олесь Винничук.


Відремонтувати п’ять кілометрів дороги шляховики обіцяють за два тижні.

Автор: ГаласКоментар до: “Завдяки зусиллям активістів вперше за 30 років капітально ремонтують дорогу до Коропця (ВІДЕО)

  1. Ганна
    21.09.2020 з 08:47

    Усі ,хто чує інформацію про ремонт дороги до Коропця,радіємо…Бо то колиска багатьох,хто йшов у велике життя саме цими дорогами,бо там залишились дорогі люди та могили рідних також,а щоб проїхати туди,було вкрай важко..Велика дяка ентузіастам,котрі взялися за важливу справу,а ще краще, щоб це було зроблено за рахунок державних коштів та відповідними службами.Така ж робота мала б бути проведена із ремонтом палацу графа Бадені,бо він в жахливому стані,а є архітектурною цінністю селища та спогадом багатьох,кому він рідний та дорогий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *