“Друга хвиля коронавірусу вже почалась”, розповідає директор Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський.
За словами медика, кількість хворих протягом останніх днів різко збільшилась. Більшість пацієнтів у медзакладі – у важкому стані, або в стані середньої тяжкості.
“Людей з легкими симптомами не госпіталізовують. Ситуація дуже складна. Люди працюють на виснаження, лікарі перевтомленні, а ситуація, на жаль, лише погіршується. Зараз в лікарні перебуває 61 пацієнт з підтвердженим ковідом та ще – 15 з підозрою”, – говорить лікар.
Двоє хворих перебувають на кисневій підтримці через маску, 5 – на кисневому концентраторі. Крім цього, кисневої підтримки потребує частина пацієнтів з підозрами на інфікування.
Детальніше дивіться у відеоматеріалі “Файного міста”:
В Тернополі людей з легкими симптомами covid-19 не госпіталізують
![](https://galas.te.ua/wp-content/uploads/2020/08/53317577_101-scaled.jpg)