23 серпня на Тернопільщині провели в останню путь загиблого Героя – старшого лейтенанта Володимира Рудика із Золотників Теребовлянського району.
Загинув воїн 21 серпня внаслідок кульового поранення в Новоайдарському районі на Луганщині, захищаючи рідну землю від московської навали. Про це повідомляє ГО “Теребовлянська вежа”.
Володимир, 1989 року народження, мобілізований у квітні 2015 року. На війні пройшов бойовий шлях від солдата до старшого лейтенанта. Був командиром роти 14-тої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого. За час захисту незалежності та державного суверенітету України отримав 6 державних нагород, але віддав найдороще – власне життя.
Вічна пам’ять Герою…
![](https://zz.te.ua/wp-content/uploads/2020/08/1-19.jpg)
![](https://zz.te.ua/wp-content/uploads/2020/08/2-5.jpg)
![](https://zz.te.ua/wp-content/uploads/2020/08/3-4.jpg)
![](https://zz.te.ua/wp-content/uploads/2020/08/4-4.jpg)
![](https://zz.te.ua/wp-content/uploads/2020/08/5-2.jpg)
![](https://zz.te.ua/wp-content/uploads/2020/08/6-1.jpg)
![](https://zz.te.ua/wp-content/uploads/2020/08/7-1.jpg)