Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Оприлюднили список найпопулярніших ЗМІ Тернопільщини

Опубліковано рейтинг інтернет-ЗМІ Тернопільщини за перше півріччя.
Як свідчать дані, що агрегуються компанією PRNEWS.IO на базі аналітики SimilarWeb, жителі Тернополя та області протягом січня-червня поточного року найчастіше відвідували сайт 0352.ua – 2,7 млн. переглядів на місяць.*
Також лідерами стали портал Te.20minut.ua (747,7 тис.) та інформаційна агенція Галас (262,4 тис. візитів користувачів).
До ТОП-10 увійшли сайти realno.te.ua, рoglyad.te.ua, tenews.org.ua, Ternograd.te.ua, ternopoliany.te.ua, golos.te.ua та gazeta-misto.te.ua.

0352.ua — перший інформаційний сайт міста Тернополя. Тут можна знайти новини шопінгу, нерухомості, працевлаштування, дозвілля та багато інших матеріалів, актуальних для жителів та гостей міста.
Незалежний новинний портал Te.20minut.ua оперативно висвітлює події містаі та області.
Галас (galas.te.ua) — агенція новин Тернополя та Тернопільщини.
Реально (realno.te.ua) – інформаційний портал, що публікує новини про найважливіші суспільні події міста та області.
Про найсвіжіші новини Тернополя, персоналії, політичні та кримінальні новини, культурні та спортивні заходи жителів регіону знайомить інтернет-видання Рoglyad.te.ua.
Сайт tenews.org.ua публікує як власні новини, так і новини понад 50 інших місцевих сайтів. Популярністю читачів користуються блоги відомих людей, а також статті з елементами прогнозів та аналітики.
Ternograd.te.ua — новинний сайт про актуальні події Тернополя та України. Крім політики, економіки, культури, спорту та туризму тут публікують матеріали про стосунки та історію рідного краю.
Незалежний інформаційний ресурс Тернополяни (ternopoliany.te.ua), завдання якого надавати об’єктивну та оперативну інформацію про життя міста.
Новинний інтернет-портал golos.te.ua пропонує читачам найсвіжіші новини суспільного, політичного, економічного, культурного життя Тернополя, Тернопільщини, України і світу.
Міська інтернет-газета Місто (gazeta-misto.te.ua) розповідає про культурне і громадське життя, сервіс, розваги, їжу, скандали та людей у Тернополі, а також в Україні і світі. Мета видання — контент, який допомагатиме покращувати життя.
* У дослідженні, що базується на даних аналітики SimilarWeb за 6 місяців поточного року, взяли участь вебсайти відповідної тематики з каталогу PRNEWS.IO.

Коли відновлять рух через Гаївський шляхопровід

Без параду у День Незалежності. Стали відомі деталі указу Зеленського