Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Де на Тернопільщині навчальний рік розпочнеться дистанційно?

Бережани, Чортків і Бережанський район потрапили до червоної зони епідемічної небезпеки. Відтак там навчальний рік розпочнеться дистанційно.

Про це повідомила начальниця управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома. Якщо епідситуація стабілізується, учні зможуть повернутися за парти з 15 вересня.

В інших населених пунктах Тернопільщини навчання стартує в очному форматі. Однак і школярам, і вчителям необхідно дотримуватися низки карантинних правил. «Відповідно до рекомендацій МОЗ і ВООЗ, під час освітнього процесу в закладах необхідно дотримуватись принципів соціального дистанціювання і правил гігієни, використовувати засоби індивідуального захисту та уникати масових скупчень.  Крім того, до початку навчального року засновникам закладів рекомендовано забезпечити школи дезінфікуючими та миючими засобами, засобами індивідуального захисту. Директори закладів мають обладнати у школах місця для обробки рук та збору використаних масок і рукавичок, а також створити умови для соціального дистанціювання та уникнення скупчень», – наголосила Ольга Хома.

За інформацією МОЗ, якщо рівень захворюваності на COVID-19 у конкретних населених пунктах перевищуватиме встановлені показники, то навчальний процес переходитиме у дистанційний формат, пише “ЗЗ”.

“Був не просто священником”: на Тернопільщині помер отець-митрат Бучацької Єпархії УГКЦ (ФОТО)

“Дитину терміново госпіталізували”: в Західній Україні змія атакувала 8-річного хлопчика