61 людина у важкому стані в лікарнях Тернопільщини через коронавірус

На Тернопільщині понад 60 осіб, хворих на COVID-19, – у важкому стані.

На Тернопільщині продовжують хворіти на COVID-19 1527 осіб. З них 273 перебувають на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я області. 61 особа – у важкому стані. Вони підключені до апаратів ШВЛ або знаходяться на кисневому концентраті. Продовжують хворіти 133 медичних працівників, – повідомляють на сайті ТОДА,

Про це повідомила заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Лідія Чайковська на позачерговому засіданні регіональної комісії з питань надзвичайних ситуацій при Тернопільській ОДА.

«За останній тиждень найбільше випадків COVID-19 зареєстровано у Бережанському, Бучацькому, Тернопільському, Чортківському районах та у Тернополі. Станом на 21.08 відсоток завантаженості ліжок хворими на COVID-19 по області складає 73, 1 з підозрами. Без підозр – 52,1%. У м. Тернопіль – з підозрами 69, 6%, без підозр – 47,6%. За останні 5 днів показник завантаженості ліжок зріс від 34% до 52, 1%», – наголосила Лідія Чайковська.

Вона повідомила, що станом на 19.08 для госпіталізації пацієнтів з COVID-19 у першій хвилі готові 19 закладів охорони здоров`я (547 ліжок).

«Якщо буде зростання захворюваності на коронавірусну хворобу, в області зарезервовано ще 6 лікувально- профілактичних закладів (192 ліжка). Це заклади другої хвилі. Вони будуть відкриті, якщо буде потреба надавати кваліфіковану медичну хворим з COVID-19», – констатувала Лідія Чайковська.

Автор: Бойко РоманЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *