Чому так важливо дитині ходити в ортопедичному взутті? Рекомендації лікарів

 Плоскостопість, інші різновиди деформації стоп — дуже поширене явище. У більшості випадків розвитку цих захворювань можна уникнути. Лікарі впевнені, що головною причиною деформації стоп є дитяче взуття низької якості.  

В ранньому віці кістки та хрящі дуже пластичні. Стопи продовжують формуватися в період, коли маля вчиться ходити. Цей процес триває до 15-18 років. Саме тому лікарі радять купувати дітям профілактичне ортопедичне взуття. Такі вироби сприяють правильному положенню стоп під час ходіння і запобігають розвитку деформацій.

Чому важливо купити ортопедичне дитяче взуття для запобігання хвороб ніг?

На положення стоп та зручність під час руху впливають багато факторів. Занадто тверда підошва, м’який задник, розмір «‎на виріст», матеріали, що не забезпечують оптимальний рівень вентиляції, та багато інших вад взуття призводять до хвороб ніг. Батьки часто не звертають уваги на ці недоліки. Побутує розповсюджена думка, що купити ортопедичне дитяче взуття необхідно лише при наявності деформацій. Це не так.

Ортопедичне взуття поділяється на 3 категорії:

  1. Лікувальне. Його форму та особливості пошиття підбирає ортопед після визначення типу деформації стоп. У більшості випадків лікувальне взуття виготовляється на замовлення у спеціалізованих майстернях.
  2. Лікувально-профілактичне. Цей різновид рекомендований при незначній деформації. Його можуть носити здорові діти. Лікарі радять купити ортопедичне взуття лікувально-профілактичного типу малятам, що вчаться ходити. Характерні ознаки — каблук Томаса, високий і жорсткий задник, щільний супінатор.
  3. Профілактичне. Функція зрозуміла з назви. До цієї категорії входить взуття з анатомічним кроєм, що максимально відповідає віковим особливостям будови стоп. Воно запобігає розвитку деформацій.

Ортопедичне взуття зручне і відповідає сучасним гігієнічним стандартам. Вироби цієї категорії виготовляються з якісних матеріалів.

Ортопедичне взуття для дітей – купуйте у перевірених постачальників!

Високий попит призвів до появи на ринку великої кількості підробок. Тому дуже важливо бути пильними. Купуйте ортопедичне взуття для дітей на сайті kalynka.com.ua. Це спеціалізований інтернет-магазин, що пропонує сертифіковану продукцію відомих виробників з України, Польщі та Туреччини.

Асортимент Kalynka охоплює ортопедичне взуття для дітей різних вікових категорій. Тут можна придбати вироби на різні сезони:

  • ортопедичні босоніжки. В каталозі є моделі для хлопчиків та дівчаток;
  • демісезонні та зимові черевики;
  • дитячі ортопедичні туфлі. Ви зможете обрати варіанти на щодень та святкові моделі з широкого спектру дизайнерських рішень;
  • зимове взуття;
  • ортопедичні кросівки для дітей. Легенькі та зручні моделі забезпечать максимальний рівень комфорту під час прогулянок і рухливих ігор.

Якісне взуття не може бути дешевим. Але клієнти магазину отримують можливість уникнути зайвих витрат. Компанія співпрацює з виробниками на партнерських засадах. Магазин Калинка пропонує якісне ортопедичне взуття за вигідними цінами. Акції, знижки відбуваються постійно. Слідкуйте за новинами магазину і скористайтеся шансом заощадити додатково.

Тут працюють кваліфіковані консультанти. Вони нададуть вичерпні відповіді на ваші запитання, допоможуть підібрати потрібний розмір та модель, що ідеально відповідає потребам дитини.

 

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *