У Тернополі попит на працівників будівельних професій

Будівельна галузь є однією з найважливіших галузей народного господарства. Працівники більше 200 професій задіяні у спорудженні будівель різних видів і призначення. Попит на таких фахівців є завжди.

Серед вакансій, які цьогоріч подали роботодавці у службу зайнятості Тернопільської області, майже 4% пропонувались у будівництві житлових та нежитлових приміщень. Упродовж 7-ми місяців поточного року була потреба в 553 фахівцях будівельної галузі, з них 59% – укомплектовані службою зайнятості.
Основна кількість вільних робочих міць вже заповнена, проте станом на 05 серпня 2020 року будівельні організації у Бучацькому, Кременецькому, Тернопільському та Чортківському районах Тернопільської області мають ще 11 актуальних вакансій із зарплатою до 10 тис. гривень. Їм потрібні працівники таких професій, як лицювальник-плиточник, столяр, маляр, штукатур, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, водій, технік-електрик та інженер-будівельник.
Якщо Ви маєте бажання працювати у будівельній сфері і Вас зацікавили вказані вакансії, зверніться до місцевої районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості або до Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *