У Тернополі запрацював перший «відкритий» офіс політичної партії «За майбутнє»

У Тернополі відкрили перший «прозорий офіс» політичної партії «За майбутнє».


– Таких офісів буде кілька в Тернополі. Поки що плануємо три, в різних мікрорайонах міста, виборчих округах для того, щоб кандидати, які будуть балотуватись до міської ради Тернополя, могли проводити якісну комунікацію з громадськістю, щоб краще вивчати проблематику мікрорайонів та виборчих округів, – розповів представник команди політичної партії «За майбутнє» Василь Томчишин.

Тернополяни зможуть ознайомитись із програмами кандидатів і особливостями нового Виборчого законодавства.
Офіси будуть відчинені з 8-ї до 20-ї години щодня. Люди зможуть поспілкуватись безпосередньо із кандидатами, отримати відповіді на свої запитання, розповісти про проблематику свого району, проконсультуватись у питаннях медіаграмотності та інформаційної гігієни, а також обмінятися книгами.
Безкоштовну юридичну консультацію надаватиме відомий правозахисник Володимир Шевченко.

– Люди можуть приходити з питаннями. Якщо це питання, які потребують глибокого вивчення, вони мають приходити вже з документами, щоб на підставі цих документів, вивчити проблему і надати консультацію. Також це можуть бути загальні питання, якщо люди не знають, що робити в тих чи інших випадках, – зазначив представник команди політичної партії «За майбутнє» Володимир Шевченко.

Особливість приміщення – прозорі стіни. Та головне – тут відкриті до людей.
– Сьогодні ми даємо старт новому формату не тільки політичної агітації, але й комунікації з громадянами. Це не просто палатка чи роздача газет. Люди можуть у будь-який момент туди прийти, взяти матеріали й отримати всі ті послуги, які надає цей офіс, – сказав представник команди політичної партії «За майбутнє» Рустам Ергешов.


– У Тернополі в нас надзвичайно потужна команда молодих господарників, хлопців і дівчат, які добре себе проявили за останні 5-7 років у роботі громадського сектору. Я думаю, вони мають довіру від людей, – зазначив народний депутат України Іван Чайківський.
Усіх охочих запрошують до комунікації в сучасному й зручному форматі.

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *