Меню
У Зарваниці молилися за повернення заробітчан додому
19.08.2020 Новини

У Зарваниці під час прощі мігрантів та їхніх родин молилися за українців, які переживають далеко від дому виклики і труднощі.

«Сьогодні молимося за наших мігрантів, щоби вони поверталися додому і їхні діти цінували їхню працю», – сказав голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Степан Сус.
«Сьогоднішнє паломництво для нас є особливим часом пережиття нашої з вами зустрічі з Богом. Це паломництво ми здійснюємо з думками й молитвами про тих, кого доля спонукала бути мігрантами. Статистика свідчить, що за останні роки багато мільйонів українців поїхали у світ шукати кращого життя, щоб дати собі раду в утриманні сім’ї. У такий спосіб ці люди також розпочали своєрідне паломництво», – зазначив владика Степан.

Як повідомляє сайт Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, владика також наголосив, що сьогоднішня євангельська розповідь відкриває перед нами ще одну дійсність і правду нашого життя: піст та молитва – це два крила, завдяки яким християнин піднімається в цьому житті над всіма викликами, проблемами, труднощами.

«Якщо ми хочемо вирішити якусь проблему, якщо відчуваємо на душі тягар чи трудність, якщо не знаємо, як вчинити, стоїмо на роздоріжжі, – сьогодні Господь пропонує нам у цій євангельській історії, на перший погляд, простий, але дуже важливий рецепт, – постити та молитися. Ці слова дуже співзвучні й переплітаються з нашим паломництвом. Бо щоразу, вирушаючи у прощу до святого місця, ми внутрішньо переживаємо стан посту і молитви», – зазначив владика Степан.

Єпископ також зауважив, що паломництво – це час, коли ми робимо певні постанови, намірення, йдемо до святого місця, щоби стати іншими, по-особливому щось переживати.

«Нехай Господь почує сьогодні наші з вами прохання, молитви, побачить усе, з чим ми сьогодні прийшли, і зішле силу й ласку своєї благодаті на нас, щоби ми звідси поїхали перемінені. Не лишень ми, тут присутні, а і всі люди, які сьогодні разом із нами моляться та переживають онлайн-прощу до Зарваниці. Щоби всі ми відчули цю Божу ласку, яка піднімає нас над усіма життєвими клопотами і труднощами й дає нам сили рухатися вперед, правильно дивлячись на всі обставини життя», – сказав наприкінець владика Степан.


Підпишись на Наш Телеграм-канал!

Залишити відповідь
*

ОНЛАЙН видання Галас