Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

“Ситуація продовжує ускладнюватися”: на Тернопільщині не залишилося жодного “зеленого” населеного пункту

Жодного населеного пункту не залишилося у зеленій зоні на Тернопільщині. Відтак з понеділка в області діятимуть посиленні карантинні вимоги.

У Чорткові, Бережанах і Бережанському районі повинні зупинити роботу громадського транспорту, а також торгових і розважальних закладів. У цих населених пунктах не зможуть розпочати навчальний рік школи та коледжі.

“Ситуація продовжує ускладнюватися. Зростає і кількість летальних випадків. За критеріями, передбаченими Кабінетом Міністрів України, місто Чортків, Бережани і Бережанський район віднесені до червоної зони. Всі решта територій у нас вже у помаранчевій зоні. Аналізуючи ситуацію, бачимо, що деякі райони наближаються до червоної зони. На сьогоднішній день переступив межу червоної зони Гусятинський район”, – повідомила головна державна санітарна лікарка області Оксана Чайчук.

Читайте також: Коронавірус на Тернопільщині: ще 149 хворих та два смертельні випадки

У помаранчевій зоні громадський транспорт може перевозити пасажирів лише на половині місць, визначених для сидіння. Стежать за виконанням цієї вимоги поліцейські. Заборонена діяльність закладів розміщення, окрім готелів, фітнес-центрів, спортзалів, планових госпіталізацій.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте завжди в курсі останніх новин.

Джерело: “ЗЗ”.

Коронавірус на Тернопільщині: ще 149 хворих та два смертельні випадки

У Тернополі просто за кермом свого авто помер чоловік