Після аварії Тетяні ампутували ногу. Рідні просять про допомогу на лікування

20-річна Тетяна Микитин із Гориглядів, що на Монастирищині, потрапила у Польщі в аварію, отримала важкі травми, довелося ампутувати ногу.

Мама Тетяни Микитин просить небайдужих людей про допомогу. Її дочці після страшної ДТП у Польщі зробили чотири операції, і хоч ногу врятувати не вдалося, лікарі дають хороші прогнози. Але є одна проблема — відсутність коштів, – повідомляють Тернополяни.

Про це жінка пише у соцмережі «Фейсбук». Її дочка, яка працювала у Польщі, постраждала у жахливій аварії, опинившись під колесами авто нетверезого водія. Водій мотоцикла, з яким їхала Таня, загинув. А дівчина перебуває під наглядом лікарів та потребує дороговартісного лікування та реабілітації.

«Таня зазнала значних травм, лікарям вдалося врятувати їй руку, але, нажаль, ногу ні(. Попереду довготривале лікування, протезування. Просимо про молитву і допомогу коштами, щоб ця красива мила дівчинка могла повернутися до повноцінного життя, яке лише почалося…», — йдеться у дописі спільноти Koropets-INFO.

Мама потерпілої горорить, що в лікарні їм виставили рахунок на 7000 доларів, яких родина не має.

«Дорогі друзі та родичі, ніколи не думала, що буду змушена просити про допомогу, але Тані після аварії (в якій вони не винні) зробили чотири операції ще потрібна реабілітація та протез. Дякувати Святому Богу моя донечка жива, що операції були успішними і Танюшка зможе жити майже повноцінним життям. Рахунок з лікарні на 7000 доларів. Прошу вас хто скільки може. Буду вдячна за будь-яку суму. ТАНЯ працювала не офіційно, тому страхівка яку вона мала, покриває мало. Ще раз дякую за вашу підтримку, та добрі слова!», — пише пані Надія.

Реквізити для допомоги: Польський рахунок: PKO Bank Polski PL16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 З приміткою для Tetiany Mykytyn

Українську картку для допомоги надала Надія Томчук, яка контактує з мамою дівчинки 5167985561238361 (Надія Тимків).

Автор: Бойко РоманЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *