Луцьк, який потрапив у червону зону, відмовляється посилювати карантин. А Тернопіль?

Влада Луцька, який потрапив до найнебезпечнішої зони із поширення Covid-19, відмовляється зупиняти громадський транспорт і закривати громадські заклади.

Про це повідомляє радник мера Ігор Поліщук у Facebook.

На його думку, мотиви віднесення міста до так званої “червоної” зони незрозумілі, адже “в останній час щодо статистики по рівню захворюваності на COVID-19 в місті нічого не змінилось”.

Поліщук назвав це рішення “недолугим, невчасним та непрофесійним”, а Державну комісію ТЕБ та НС  – “органом з не зовсім зрозумілим правовим статусом”.

Він вважає, що такими обмеженнями країну довели “до економічного колапсу, знищили сотні тисяч робочих місць та значно погіршили рівень життя українців й рівень економічної активності в країні”.

“Повідомляємо, що Луцька міська рада не буде приймати жодних рішень щодо зупинки транспорту або закриття будь-яких закладів у зв‘язку з вищевказаним незрозумілим рішенням.

Якщо центральна влада хоче працювати по закону – нехай вводить надзвичайний стан та лише тоді зупиняє транспорт, закриває заклади та приймає інші обмеження”.

Нагадаємо, що у трьох областях України визначили “червоні” зони, де будуть діяти найжорсткіші обмеження через пандемію коронавірусу. Це – Луцьк, Тернопіль і Кіцманський район у Чернівецькій області.

Читайте також:
Тернопіль внесли у “червону зону”: що це означає
Укрзалізниця скасувала зупинки потягів у Луцьку й Тернополі, віднесених до “червоної” зони

Понад тисяча випускників урочисто пройшли Тернополем (ФОТО)

Бенкет під час епідемії: на Тернопільщині організовують весілля, де більше 30 осіб хворі на COVID-19