Загибель двох працівників на підприємстві «Колос-2»: оголосили підозру підряднику

Сьогодні, 13 серпня, Тернопільський міськрайонний суд обрав міру запобіжного заходу підприємцю Юрію Парамею, якого обвинувачують у загибелі його працівника — 20-річного Володимира Солтиса із Плебанівки Теребовлянського району.

Поки триває слідство, підозрюваний носитиме електронний браслет, не має права покидати населений пункт, де проживає, а в вечірню і нічну пору доби не може залишати житло. Його також зобов’язали здати закордонний паспорт. Міра запобіжного заходу діє до 6 жовтня цього року, далі суд вчергове переглядатиме її.
Аж за два роки після трагедії слідчі оголосили підозру Юрію Парамею. Володимир Солтис загинув 8 червня 2018-го року під час виконання будівельних робіт на ТОВ АП «Колос-2» у Теребовлі. На той час Юрій Парамей, як підрядник, керував там бригадою працівників. Директором підприємства «Колос-2» є Степан Никеруй. Менше ніж рік перед смертю Солтиса на підприємстві трагічно загинув ще один працівник — 21-річний Андрій Михасик із Теребовлянщини. Нині ці дві справи об’єднані.
— Ще два роки тому поліція обіцяла оголосити підозру по справі про загибель мого сина, але зволікали. Підрядник Юрій Парамей і керівник підприємства Степан Никеруй спокійно ходили на волі, — каже мати загиблого Володимира Любов Солтис. — Діти лежать у могилах, а винних не було. Справу хотіли сфабрикувати, закрити, але ми не дозволили. Дякую Богові, що нарешті все зрушилося з мертвої точки. І це завдяки принциповій позиції заступника прокурора області Олександра Божка, а також новій слідчій у справі Інні Вівчар — вони справді зробили велику роботу. Я вперше повірила, що у світі є правда. Надіюся, що слідство і прокуратура доведуть справу, що винні будуть належно покарані — сядуть за ґрати.

 

Автор: Бойко РоманЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *