Два брати помстили знайомому – спалили”Nissan”

Конфлікт і неприязнь між двома братами і їхнім зайомим переросли у… підпал авто.

Два брати, що підпалили автомобіль “Nissan” на Східному масиві м. Тернополя, постануть перед судом. Тернопільською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст.194 КК України (умисне пошкодження чужого майна, вчинене шляхом підпалу за попередньою змовою групою осіб, що заподіяло майнову шкоду у великому розмірі) стосовно двох тернополян, що підпалили чуже авто.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Тернопільської області.

За версією слідства, у травні цього року, два брати через неприязнь до власника автомобіля, вчинили підпал транспортного засобу. Реалізуючи злочинний намір, один із чоловіків переліз через огорожу біля будинку по проспекті Степана Бандери у м. Тернополі та вилив з полімерного відра нафтопродукт на передню поверхню кузова та праву сторону припаркованого поблизу будівлі автомобіля марки “Nissan”. Його брат кинув на капот кузова джерело відкритого вогню, внаслідок чого здійнялося полум’я, яке охопило автомобіль.
Впевнившись, що їх задум щодо підпалу автомобіля вдався, зловмисники залишили місце вчинення злочину та втекли до приїзду пожежників. Власнику авто підпалом заподіяно матеріальну шкоду на суму понад 400 тис грн.
Розслідування завершено.

Автор: Бойко РоманЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *