Віктор Павлік співав на весіллі відомої тернопільської блогерки

Незабутнє весілля організували блогерка Наталі Литвин і її наречений. “Родзинкою” свята була музична програма від співака, нашого земляка Віктора Павліка.

Відома тернопільська блогека Наталі Литвин разом із своїм нареченим вчора, 15 серпня, відгуляли весілля.

Обранцем блогерки із майже мільйонною аудиторією, став ведучий та блогер Олександр Куровський, родом із Калуша.
“День, якого я чекала все життя! Сукня принцеси, замок, принц на коні”, – написала у соцмережі Наталі Литвин, – повідомляє сайт 0352.

Місце святкування пара обрала неподалік Льовова, оскільки тривалий час проживають там. Святкування проходило у палацово-парковому комплексі «Edem Resort Medical & SPA». На весіллі було майже 70 гостей. У цей день пара зареєструвала шлюб та провела святкування, вінчання ж відбулось тижнем раніше – 8 серпня. Серед гостей, як зазначали самі молодята, були лише найрідніші.
На церемонію наречений з’явився верхи на коні, а наречена у пишній сукні «принцеси» приїхала на авто.
Наталі двічі за вечір змінила весільні сукні, а перший танок молодята станцювали під пісню спеціально створену для пари.

Не обійшлося на святі і без зіркових гостей. Свої хіти “Ти подобаєшся мені”, “Шикидим” виконав Віктор Павлік.

Щодня у своєму блозі Інстаграм наречена ділилася із підписниками інформацією про те, що робить для того, аби весілля пройшло на вищому рівні. На запитання підписника Литвин: “А що для тебе змінилося після шлюбу? Наталі відповіла: – “Усвідомлення, що це назавжди! Що не маємо права сваритись, а маємо бути єдиним цілим завжди. Це великі внутрішні духовні зміни. Бо у нас тепер є велика підтримка. Це потік добра, любові. Важко описати словами.”

Автор: Бойко РоманЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *