Вчителів щомісяця перевірятимуть на коронавірус

У зв’язку із карантином проходження медогляду школярів перед початком навчального року дещо змінилося. Щоб отримати довідку про проходження медогляду, цьогоріч не потрібно ходити до вузькоспеціалізованих лікарів і збирати висновки про стан здоров’я дитини. Оцінюватиме здоров’я школярів дільничний лікар-педіатр.

— Батьки повинні звернутися з дітьми до свого педіатра. Лікар визначить вагу, зріст дитини , проведе тест Руф’є і вирішить, чи потрібна додаткова консультація спеціалістів. Якщо не потрібна, то педіатр видасть довідку і дитина першого вересня піде  до школи, — зазначив медичний директор з поліклінічної роботи Тернопільської міської  дитячої комунальної міської лікарні Володимир Кучма.

Перед початком навчання школярам не потрібно робити тест на коронавірус, а вчителі будуть проходити обстеження щомісяця. Про це в сюжеті телеканалу ІНТБ.

Медогляд для школярів спростили через коронавірус

До початку навчального року залишилися лічені дні. Обмаль часу для того, аби скупити необхідні речі і пройти традиційний медогляд. Він, до слова, цьогоріч особливий. #телеканалІНТБ #новинитернопіль

Опубліковано Телеканал ІНТБ Четвер, 20 серпня 2020 р.

Автор: Бойко РоманЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *