“Великі класи поділять на підгрупи, навчатимуться позмінно”. Що чекає школярів з 1 вересня?

З 1 вересня у школах Тернопільщини, відповідно до рекомендацій МОЗ і ВООЗ, необхідно дотримуватись соціального дистанціювання і правил гігієни, використовувати засоби індивідуального захисту та уникати масових скупчень. Педагогам варто спілкуватись із батьками переважно дистанційно.

До початку навчального року рекомендовано забезпечити школи дезінфікуючими та миючими засобами, а також засобами індивідуального захисту.

Педагогічним працівникам рекомендують проводити навчальні уроки здебільшого на свіжому повітрі, якщо це дозволяють погодні умови.

У великих навчальних закладах, де наповнюваність класів становить більше 30-ти учнів, також повинні дослухатись до таких рекомендацій й окрім цього класи потрібно ділити на підгрупи, які навчатимуться позмінно.

Дирекція шкіл повинна подбати про спеціальні місця для обробки рук і здійснення температурного скринінгу, – повідомляє ТОДА.

Навчальний рік у школах Тернопільщини розпочнеться за новими стандартами

❗️З 1 вересня у школах Тернопільщини, відповідно до рекомендацій МОЗ і ВООЗ, необхідно дотримуватись соціального дистанціювання і правил гігієни, використовувати засоби індивідуального захисту та уникати масових скупчень. Педагогам варто спілкуватись із батьками переважно дистанційно.?До початку навчального року рекомендовано забезпечити школи дезінфікуючими та миючими засобами, а також засобами індивідуального захисту.??‍?Педагогічним працівникам рекомендують проводити навчальні уроки здебільшого на свіжому повітрі, якщо це дозволяють погодні умови. ✍?У великих навчальних закладах, де наповнюваність класів становить більше 30-ти учнів, також повинні дослухатись до таких рекомендацій й окрім цього класи потрібно ділити на підгрупи, які навчатимуться позмінно.????‍?Дирекція шкіл повинна подбати про спеціальні місця для обробки рук і здійснення температурного скринінгу.?Слідкуйте за нашими новинами на інших майданчиках:#Сайт – http://www.oda.te.gov.ua/#Телеграм – https://t.me/ternopil_ODA#Іnstagram – https://cutt.ly/sp9Gp7QГолова Тернопільської ОДА Володимир Труш

Опубліковано Тернопільська обласна державна адміністрація Середа, 12 серпня 2020 р.

Автор: Бойко РоманЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *