Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі хулігани понищили “Жигулі” із матюками (ФОТО)

Напередодні невідомі вчинили зухвалий напад на «Жигулі», яке тривалий час стояло біля будинку номер 78 на проспекті Степана Бандери. З огляду на етичні міркування, деякі букви напису «забілено».

– Ця машина тут вже давно. Стоїть та й стоїть, але там такий напис на ній, гляньте, просто стидно було читати. Діти, школярі день у день це все бачили… Ми вже розпитували один одного, чия це автомашина, але ні у нас, ні з сусіднього будинку ніхто не знав, – розповідає пенсіонер, який назвався пан Михайло.

Розмову підхоплює жінка, прізвище не хоче називати, каже, що звуть її Зеня.

– То просто срамота! Як таке написати на машині і їздити з тією гидотою? Ми вже самі хотіли зафарбувати той напису, але боялися, можуть ще до суду подати, що машину зіпсували. А тут таке… Хтось вже видно не витримав, отої наглоти. Але, якщо чесно, могли так вже і не робити, а то і колеса попробивали, і вікна в машині побили…Трохи занадто… То ж чиєсь майно, хоч би що там було… –  зітхає пані Зеня.

На автівці – номери із хмельницькою реєстрацією і, очевидно, патрульна поліція швидко встановить власника «Жигулів», які відновити буде ну дуже важко.

“З дороги не було видно, усе росло на за хатою”: на Тернопільщині виявили урожай коноплі та маку

“Був прив’язаний і помирав з голоду”: на Тернопільщині рятують собаку, яка перетворилася в живий скелет (ВІДЕО)