Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

S1mple – шлях до успіху українського кіберспортсмена світового класу

Будь-який фанат комп’ютерних змагальних ігор чув нікнейм s1mple. Зараз це один з найбільш затребуваних і висококласних гравців на ринку. Олександр Костильов методично йшов до своєї мети, оминаючи труднощі й виклики долі. Пропонуємо поглянути на шлях s1mple і дізнатися про нього трохи більше.

Початок кар’єри

Олександр не раз в інтерв’ю згадував про свій потяг до комп’ютерних ігор з раннього дитинства. Тож не дивно, що він швидко освоїв тонкощі CS і став сильним гравцем. Перша поява на професійній сцені відбулася у 2013 році.

За рік Олександр встиг пограти за безліч колективів: LAN DODGERS, A-Gaming, Courage Gaming. У період гри за Courage Gaming s1mple отримав бан, який міг погубити його кар’єру.

Заборона на виступи

У лютому 2014 року S1mple отримав бан від турнірного оператора ESL. Причиною блокування стали підозри у використанні читів і стороннього софту. Компанія ESL заборонила гравцеві-початківцю виступати на своїх турнірах. Олександр не повинен був з’являтись на чемпіонатах ESL 2 роки.

Такий удар міг зруйнувати подальшу кіберспортивну долю s1mple, добре що ситуацію вдалося вирішити. Кілька кіберспортивних організацій звернулося до ESL з вимогою зняти з Олександра всі обмеження і дозволити й надалі радувати фанатів своєю грою. Переглянувши ситуацію ESL зняли ban і S1mple продовжив грати.

Перша велика організація і постійні переходи

Після інциденту з баном, у вересні 2014 року s1mple приєднався до HellRaisers. Це був перший для Олександра досвід гри у великій кіберспортивній організації. Через 5 місяців гри S1mple покинув колектив і перейшов до організації FlipSid3 Tactics. У липні 2015 гравець заявив про бажання взяти паузу від змагальної сцени. Правда, вона виявилася недовгою і вже через кілька днів Олександр почав виступи за колектив Evolution. Але й в цьому колективі s1mple надовго не затримався і через місяць став вільним агентом. Справжнє визнання і перші нагороди прийшли з переїздом гравця до Північної Америки.

Team Liquid і світове визнання

Проривним для Олександра в плані кар’єри став перехід до колективу Team Liquid. Саме ця організація дозволила s1mple розкритися по максимуму. З «рідкими» Олександр посів друге місце на ESL ONE: Cologne 2016. Також s1mple отримав «іменне» графіті на мапі Cache за виступ в Cologne. Незважаючи на хороші результати та успішний виступ з Team Liquid, Олександр покинув колектив влітку 2016 року. У серпні гравець повернувся до Києва, де підписав контракт з Na`Vi.

Na`Vi та особисті нагороди

Підписавши контракт з чорно-жовтими в серпні 2016 року, Олександр Костильов грає в Na`Vi й досьогодні. За 4 роки виступу з українською організацією, s1mple отримав безліч нагород і став чемпіоном не одного турніру. Найпродуктивнішим став 2018 рік, за який гравець отримав 5 нагород MVP (кращий снайпер). В тому ж році S1mple був визнаний кращим гравцем за версією HLTV.

На даний момент за плечима в Олександра 7 років гри на професійній сцені і десятки нагород. Він не раз доводив, що є одним з кращих гравців світу, а його гра говорить за нього самого.

У Тернополі з будівлі вокзалу евакуювали людей, бо хтось повідомив про замінування колії (ФОТО, ВІДЕО)

Сергій Надал: Найбільша загроза, яка існує сьогодні, — це російський реванш