Труп уже розкладався: у Польщі знайшли останки українця

Вздовж залізничного маршруту у ґміні Ґоліна у Великопольському воєводстві виявили розкладене тіло чоловіка –неофіційно 45-річного громадянина України.

На останки випадково натрапили пожежники під час одного зі своїх виїздів. Водночас у неділю поліція не підтвердила інформацію щодо особи чоловіка.

Про це повідомляє Польське радіо.

Речник конінської поліції Себастіан Вісьнєвський сказав, що останки виявили поруч із залізничними коліями у ґміні Ґоліна у суботу ввечері. “Тіло було у стані сильного розкладання, а тому провели розтин останків, аби з’ясувати причину смерті чоловіка”, – сказав він.

Пожежники-добровольці з Ґоліни повідомили у соціальних мережах, що розкладені останки знаходилися у кущах, безпосередньо при колії неподалік залізничної станції у селі Сплавє.

Пожежники, котрі брали участь у пообідній акції, коли загорілися гальма локомотиву (на маршруті Варшава-Берлін – ред.), абсолютно випадково натрапили на документи, що лежали поблизу залізничної колії. Чути було також специфічний, сильний запах людських останків у стані розкладання. Наступні заходи поліції та пошуки привели до виявлення людського тіла.

Пожежники повідомили, що за неофіційною інформацією, померлий – це 45-річний громадянин України. У конінській поліції офіційно не підтвердили цю інформацію.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *