Померла відома тернополянка, котра була праведником народів світу (ВІДЕО)

Померла тернополянка Ірина Максимів, яка зіграла одну з головних ролей в документальному фільмі про Голокост в Україні всесвітньовідомого кінорежисера і продюсера Стівена Спілберга.

На згадку про Ірину Максимів цьогоріч буде створено дві книги, пише Терміново.

“Світла пам’ять нашій незабутній бабці… пані Ірина зустрінеться із татком про якого так багато мені розповідала. Щиро вдячний долі за те, що звела мене із цією, по праву унікальною для Тернополя, Людиною”, – написав на особистій сторінці у Facebook Тарас Циклиняк.

Жінка народилася 31 травня 1932 року. Корінна жителька Тернополя, була свідком боїв за Тернопіль під час Другої Світової війни, нагороджена відзнакою “Праведник народів світу”.

Родина пані Ірини на початку ХХ століття мешкала на вулиці Нижній Подільській. Її батько – Онуфрій Саїк був адміністратором колишнього готелю “Подільський”.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Ірини Максимів. Нехай спочиває з Богом…

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2020 Портал “Галас”. Всі права захищено. У разі перепублікації авторського матеріалу сайту “Галас”, гіперпосилання на сайт galas.te.ua обов’язкове. Редакція не несе відповідальності за переопубліковані матеріали з посиланням на інші джерела та думки авторів.