Заробітчанка з України вбила свого роботодавця в Італії і сховала тіло на балконі

Українка зізналася у вбивстві італійця.

У ці дні, в італійських ЗМІ з’явилася інформація про смерть українки Олени Л., яка зізналася в убивстві італійця Ліберо Фоті.

Знайомлячись із справою ближче, виявляються жахливі подробиці життя української доглядальниці, які закінчилися трагедією.

2 листопада 2019 року, на балконі квартири на вулиці Дель Вельтро в Трієсті, знайдено тіло власника помешкання 75-річного Ліберо Фоті. Він лежав там протягом двадцяти днів, загорнутий у двох мішках для сміття та ковдрі.

Підозри впали на українку, яка доглядала та жила разом із потерпілим. Проте, від неї не залишилося і сліду.
Поліцію та пожежників викликали сусіди, занепокоєні раптовим зникненням пари.

Прокуратура Трієсте зайнялася розслідуванням. Було встановлено особу співмешканки Ліберо Фоті. Нею виявилася 65-річна Олена Л.. Жінка повернулася в Україну, у місто Черкаси.

Слідчі зателефонували їй в Україну. Олена зізналася у вбивстві та намаганні приховати тіло.

ДИНАМІКА ЗЛОЧИНУ

Згідно реконструкції подій на основі розповіді Олени Л., частково підтвердженої сусідами, сварки в їх сім’ї почалися задовго до трагедії.

Олена почала працювати у домі Фоті 10 років тому. З часом їх стосунки стали близькими.

Після того як в Олени виявили смертельну хворобу, вона хотіла повернутися додому, щоб провести останні місяці життя разом із своєю дочкою.

Ліберо Фоті відмовляв її від поїздки, проте Олена зібрала валізу.

У трагічну ніч 12 жовтня 2019 року, приблизно 5 годині ранку, сварка зав’язалася знову.
Італієць забороняв доглядальниці залишати його, погрожуючи ножем.

У сутичці, жінка вдарила його по голові пляшкою і задушила колготами.

Намагаючись сховати тіло, вона загорнувши його у целофанові пакети для сміття і ковдру, та перетягнула на балкон.

У той же день, близько 14:00, жінка вилетіла із аеропорту Венеції прямим рейсом до Києва, а звідти доїхала до міста Черкаси.

ЖЕРТВА ЧИ УБИВЦЯ?

Ця справа стала відома на усю Італію завдяки програмі «Pomeriggio Cinque» на 5 Каналі італійського телебачення.
Ведуча Барбара Урсо запрошувала в студію свідків, особисто знайомих із парою, які оприлюднили моторошні деталі стосунків між Ліберо та Оленою.

Один із них розповідав: “Фоті був дуже поганою людиною. Олена була його жертвою. Він бив свою партнерку і примушував до статевих стосунків утрьох. Він був розбещеним. Ліберо був розпусним і брехливим. Він страждав на діабет, а коли рівень цукру у крові падав, мав немотивовані, холеричні реакції”.

Пара жила повністю ізольовано як від родичів, так і від інших людей свого кола.

Свідок розповів: “Він змушував її ходити вдома в бюстгальтері та трусах. Бив її і не тільки. Змушував мати інтимні стосунки з іншими чоловіками. Вона погоджувалася, бо була жертвою, вона була доброю жінкою».

Олена Л. була тяжко і невиліковно хвора. Вона померла 5 травня 2020, проте інформацію про це було повідомлено в італійську прокуратуру Трієсте, лише у ці дні.
Звістка про смерть жінки знову привернула увагу італійського суспільства до цього випадку.

Про насилля над доглядальницями-іноземками в Італії говорять не часто, зазвичай пошепки, особливо коли воно має сексуальний характер.

Відсутність власного дому, захисту родичів, знання мови, а часто і дозволу на проживання, робить доглядальниць легкими жертвами.

Джерело: “Погляд”.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *