“Планували одружитися, але загинули в один день”: молоді люди розбилися у ДТП на Тернопільщині (ФОТО)

Жахлива трагедія 23 червня приголомшила усю Тернопільщину: на Лановеччині, біля села Вишгородок, у страшній ДТП загинуло двоє молодих людей, хлопець Роман і дівчина Вікторія. Юна пара збиралася одружитися, але несподівано їхні життя обірвалися.


Про скорботну подію повідомили у спільноті “Моя Лановеччина” в мережі Фейсбук, де десятки і сотні людей, приголомшені горем, залишили свої слова пам’ятті та співчуття.

“Співчуття рідним. Це страшна трагедія. Вічна пам’ять”,- написала Оксана Жмака.

“Аж мороз по шкірі…”,- прокоментувала Алла Щур.

“Бідні діти. Як шкода”,-  написала Любомира Мазур.

“Царство Небесне! Щирі співчуття рідним! Хай Бог дає вам сили і здоров’я пережити це велике горе!”,- висловила співчуття Ларис Кравчук.

“В моїй пам’яті ви назавжди залишитеся щирими, ввічливими учнями і просто хорошими дітьми”,- додала коментар співчуття Тетяна Бойко.

“Щирі співчуття рідним…..Невимовний біль…….Страшне горе…”,- додала Ілона Кучер.

“Мої співчуття рідним. Це жах! Такі молоді люди, такі красиві.. Як так…Спочивайте з Богом. Царство Небесне і Вічна пам’ять! Леся тримайся, хоть це не можливо…”,- прокоментувала Оксана Костів.

“Царство небесне Ангелики. Така ваша доля. Співчуття рідним. Горе велике але в житті треба все пережити”,-  написала Оля Ванкевич.

“Велике співчуття рідним, сили пережити таке горе, хай спочивають з Богом ці діти-на небі будуть разом”,- написала Світлана Шинкарук.

Як стало відомо, загибла 20-річна дівчина Вікторія Мірза була родом із села Ванжулів, а її хлопець, Роман Довгаль – з Вишгородка. Він активно займався спортом, грав у футбол.

“Сьогодні пішла у вічність чудова студентка, щира подруга та прекрасна донька Вікторія Мірза. Весь географічний факультет сумує з приводу трагічної втрати цієї позитивної, усміхненої та милої дівчини”,- повідомив також Географічний факультет ТНПУ.

Мама Вікторії є депутатом Лановецької районної ради. Там усі теж шоковані трагедією.

“Лановецька районна рада та депутатський корпус висловлюють свої щирі співчуття депутату районної ради Ларисі Паранюк з приводу непоправної втрати – смерті люблячої дочки Вікторії. Неможливо відшукати слів розради, коли зупиняється серце найріднішої людини. У цей важкий час низько схиляємо голови у скорботі. Нехай наші молитви та щирі співчуття полегшать гіркоту втрати та родинне горе. Вічна пам’ять!”,- ідеться у повідомленні Лановецької районної ради.


Висловлює співчуття батькам, родичам і всім близьким загиблих.

Друзі та знайомі згадують про них як про дуже світлих, добрих, позитивних і комунікабельних людей. Ніхто не може повірити, що ця жахлива трагедія сталася насправді… і це не страшний сон.

Джерело: “0352”.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2020 Портал “Галас”. Всі права захищено. У разі перепублікації авторського матеріалу сайту “Галас”, гіперпосилання на сайт galas.te.ua обов’язкове. Редакція не несе відповідальності за переопубліковані матеріали з посиланням на інші джерела та думки авторів.