“Павле. Тато поруч. Тато любить”: Віктор Павлік звернувся до хворого на рак сина після його заяви про припинення лікування

Український співак Віктор Павлік звернувся до онкохворого сина Павла після його заяви про припинення лікування.

Так, 21-річний син артиста повідомив, що вже не може пересуватися без візка, а одна рука практично втратила свою функціональність. За час лікування хлопець переніс 18 курсів хіміотерапії і курс променевої терапії, але хвороба не відступила. Павло Павлік закінчив своє лікування хіміопрепаратами, тому що “воно більше не має сенсу”.

Павле. Тато поруч. Тато любить.

Саме так музикант підписав знімок. Зі свого боку, підписники музиканта висловили свої співчуття та побажали Павлу здоров’я.

Нагадаємо, у жовтні 2018 року Віктор Павлік повідомив, що у його сина Павла рак хребців. Як розповів артист, хвороба проявилась зненацька і почалася з проблем з ногами. За чотири місяці Павлік повідомив, що після операції стан сина покращився. Втім, 20 червня 2020 року Павло Павлік заявив, що припиняє лікування і йому залишилося тільки протриматися в живих скільки зможе

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2020 Портал “Галас”. Всі права захищено. У разі перепублікації авторського матеріалу сайту “Галас”, гіперпосилання на сайт galas.te.ua обов’язкове. Редакція не несе відповідальності за переопубліковані матеріали з посиланням на інші джерела та думки авторів.