“Мамо, як добре, коли не болить!”: 11-річний Ігорчик з Тернопільщини бореться за своє здоров’я (ФОТО)

11-річний житель Бережан Ігорчик Статкевич подолав чимало випробувань. У дитини – синдром Кліппеля – Треноне – Вебера. Хвороба вразила праву ніжку.

Як інформує “Файне місто“, прогресуючи, захворювання призводило до жахливих наслідків: ніжка зростала неконтрольовано, ставала непропорційною за довжиною і товщиною, втрачала форму. Завдяки допомозі людей, батькам вдавалося лікувати дитину.

Збір на лікування Ігоря продовжується. Після огляду професора, у якого лікується хлопчик, призначена чергова ортопедична операція. Бухгалтерія клініки надіслала попередній рахунок на суму 8 тисяч 433 євро і медичну довідку про те, що лікування назначене на 19 серпня 2020р. Хвороба рідкісна і потребує поетапного лікування. Окрім цього – непередбачувана, оскільки навіть після успішних операцій, неконтрольоване розростання патологічних судин провокує серйозну загрозу здоров’ю Ігоря. Тож, боротьба триває.

Зараз хлопчик почувається добре, вже може вдівати компресійний трикотаж. Досі через сильний біль замість компресійного трикотажу, кожен день був забандажований. Також при ходьбі біль вже все менша.

“Дуже хочу поділитись з вами щастям від того, що бачу свого синочка веселим і жартівливим. Цими днями, я часто бачу Ігоря таким і дуже тішуся, бо радісні емоції йому зараз дуже потрібні. Він хоч прикривує, але бігає разом з хлопцями і дівчатами на футбольному полі біля нашого дому. Можна сказати цілими днями на дворі, тільки дощ час від часу заганяє його додому. Недавно сказав: «Мамо, як добре, коли не болить!» Я щаслива, дякую всім за допомогу”, – повідомила мама Ігоря Статкевича Надія Статкевич.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *