Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

«Де наші підвищені зарплати?» – працівники екстреної медичної допомоги не отримали обіцяних державою 300% доплати і вийшли на протест

1 травня сирени «карет» швидкої допомоги лунали в різних містах України з вимогою до держави виплатити обіцяних 300% до окладу. Працівники Тернопільського центру екстреної медичної допомоги провели попереджувальну акцію протесту і їх головна вимога – гідна оплата праці, яку обіцяла центральна влада, а щоб їх почули – увімкнули сирени “швидкої”.

“Де наші підвищені зарплати?”, – запитали медики в очільника Міністерства охорони здоров’я. Працівники екстреної медичної допомоги кажуть, що працюють на роботі з підвищеною небезпекою, виїжджають до людей з підозрами на коронавірус, сумлінно виконують свою роботу, а обіцяної владою винагороди за це не отримали. “Всі лікарі не задоволені пустими обіцянками влади. Розповідають, що чули різні факти, зокрема, що тим, хто працюють з хворими на коронавірус, зарплату збільшать на 300%, але досі цього немає!” – наголошують медики.
Водночас, ще на початку квітня міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повідомив, що фельдшери та водії швидкої, так само, як і лікарі, отримають відповідні надбавки. Зазначалося, що їм оклади збільшать втричі. “У списку спеціальностей є, зокрема, і всі посади “екстренки” – в пункті про лікарів інших спеціальностей, що зайняті лікуванням лабораторно підтверджених випадків Covid-19. Однак виникло непорозуміння – мені надійшло чимало повідомлень, нібито ані фельдшерів, ані водіїв швидкої там немає, бо ж не прописано окремо”, – зазначив тоді міністр охорони здоров’я.
Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (швидкої допомоги) є обласною структурою і гроші мали б надійти з державного бюджету.
Натомість Тернопільська міськрада за рахунок міського бюджету виплатила премію по 10 тисяч гривень медичним працівникам міських лікувальних закладів, які долучені до боротьби з COVID-19. Про це повідомляють на сайті Тернопільської міськради. Премію отримали 303 медичні працівники з комунальної лікарні швидкої допомоги, міської лікарні №2 та №3, дитячої лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Тернополянка перемогла на міжнародному фотоконкурсі зі світлинами про карантин (ВІДЕО)

Тернопільські абітурієнти складатимуть ЗНО-2020 у масках і рукавичках